Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ industrial tortilla machine ] αγώνας 273 προϊόντα.
8» Tortilla Pita καλαμποκιού 10» 12» που κάνει την προσαρμογή μηχανών
| Τάση: | 110V/220V |
|---|---|
| ικανότητα: | 800-120 ΤΕΜ/ώρα |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Υψηλής απόδοσης και αυτόματη |
12 εμπορικό Tortilla ίντσας που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όρος:: | Νέος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση:: | 1year |
| Τάση:: | 380v |
Υψηλό προϊόν σιταριού παραγωγικότητας που κατασκευάζει τις μηχανές, Tortilla 40cm που κατασκευάζουν τον εξοπλισμό
| Όρος:: | Νέος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση:: | 1year |
| χρώμα: | ασήμι |
Υψηλή ικανότητα 3600pcs/h Lavash που κατασκευάζει το ανοξείδωτο μηχανών
| Ικανότητα: | 2000-3600pcs/h |
|---|---|
| Δύναμη: | 23kw |
| Τάση: | 220V / 380V |
Ινδική μηχανή 15cm 20cm 25cm 30cm κατασκευαστών Tandoori Roti Flatbread αυτόματα
| Βασικά σημεία πώλησης: | Ανταγωνιστική τιμή |
|---|---|
| Πλεονέκτημα: | Εύκολη υψηλή αποδοτικότητα λειτουργίας |
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 |
0.25KW πλαστική αυτόματη συσκευασία μηχανή σχηματισμού και ταινία κάλυψη μηχανή
| Εφαρμόσιμα προϊόντα: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Air pressure: | 0.8-1.0M/Pa |
| Product weight: | 60-200g/pcs |
Προσαρμοσμένο έξυπνο συσκευαστήριο με πλαίσιο από ανοξείδωτο χάλυβα 304
| Σχέδιο μηχανών: | Προσαρμοσμένο σύμφωνα με τις ανάγκες του πελάτη |
|---|---|
| Τύπος συσκευασίας: | Πλαστικό |
| Εργασιακή τάση: | 220V / 50Hz |
Τρόφιμα ανοξείδωτου που διαμορφώνουν τη μηχανή, μηχανή πλήρωσης τροφίμων Adjutable
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Βάρος: | 600KG |
| δύναμη: | 3.6kw |
4800pcs/H η αυτόματη μηχανή πλήρωσης τροφίμων καθιστά το CE Mooncake πιστοποιημένο
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Βάρος: | 600KG |
| Δύναμη: | 21kw |
Αυτόματη μηχανή Encrusting τροφίμων με τον πυρήνα PLC μηχανών 1800 - 4800 PC/ώρα
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Βάρος: | 600kg |
| Δύναμη: | 3.6kw |

