Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ industrial tortilla machine ] αγώνας 273 προϊόντα.
400 Fuction Pita Bread Line και εύκολη λειτουργία για το ψωμί Pita, Paratha Production Line
| Βασικά συστατικά: | Κινητήρας, PLC |
|---|---|
| Κατανάλωση: | 3600-16000 τεμάχια/ώρα |
| Διάμετρος Τόρτιλας: | 25-35 εκατοστά |
Ανοξείδωτο Roti Intellectualization που κατασκευάζει τον εξοπλισμό
| Όνομα προϊόντων: | Tortilla που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Λειτουργία: | Πολυλειτουργικό |
| Συσκευασία: | Ξύλινη συσκευασία κιβωτίων |
Chapati χάλυβα Stainess που κατασκευάζει τον εξοπλισμό
| Εφαρμογή: | Tortilla κατασκευή |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Εύκολος να λειτουργήσει |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Μικρή παραγωγή 800pcs/h 100mm Roti που κατασκευάζει τον εξοπλισμό
| Χρώμα: | Ασήμι |
|---|---|
| Ικανότητα: | 600-800 PCS/HR |
| Δύναμη: | 21 KW |
1300pcs/h Taco που κατασκευάζει τον εξοπλισμό
| Πάχος: | 100300mm |
|---|---|
| Ικανότητα: | 1300 PCS/HR |
| Συχνότητα: | 50Hz |
Ανθεκτικός εξοπλισμός νερού για ένα αρμενικό Lavash
| Χρήση: | Παραγωγή Lavash |
|---|---|
| Δύναμη: | 30 KW |
| Διάσταση: | 25m X 5.5m X 2.0m |
±2 γραμμάρια ακρίβεια ζύμης ζύμη στρογγυλοποιητή μηχανή με υψηλής ακρίβειας σύστημα ελέγχου PLC
| Ακριβότητα ζύμης: | ±2 γραμμάρια |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
| Τετάρτη: | 220V/380V |
Μοιραστής και στρογγυλοποιητής ζύμης με 3000-18000 κομμάτια/ώρα Βάρος ζύμης 28-130 γραμμάρια
| Τετάρτη: | 220V/380V |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | ΠΛΚ |
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
250kg/h αραβική γραμμή παραγωγής ψωμιού, γραμμή ψωμιού 23kw Pita
| Όρος:: | Νέος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση:: | 1year |
| Τάση:: | 380v |
14000pcs/h υψηλή γραμμή ψωμιού Lavash παραγωγής υγειονομική
| χρώμα: | ασήμι |
|---|---|
| Ικανότητα: | 7000-14000 PCS/HR |
| Δύναμη: | 16KW |

