Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ high efficiency pita bread production line ] αγώνας 92 προϊόντα.
Προσαρμοσμένη συσκευασία προϊόντων υψηλής ακρίβειας
| Διάμετρος του προϊόντος: | 16-26 εκατοστά |
|---|---|
| Πίεση αέρα: | 00,8-1,0M/Pa |
| Εφαρμόσιμα προϊόντα: | Προσαρμοσμένο |
1500-2800pcs/hr Ικανότητα Αυτοματοποιημένη συσκευαστή για εξατομικευμένα προϊόντα 60-200g/pcs
| Machine Design: | Customized According To Customer's Needs |
|---|---|
| Diameter of product: | 16cm-26cm |
| Machine dimension: | 4.5*1.2*1.5m |
Περιοχή ελέγχου θερμοκρασίας 0 - 300C Μηχανή παρασκευής τορτιλέων για παρόχους υπηρεσιών τροφίμων
| Σειρά ελέγχου θερμοκρασίας: | 0-300℃ |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Pita/TORTILLA γραμμή παραγωγής |
| Ταχύτητα κυλίνδρου: | 3-20m/min |
35 εκατοστά Διαμέτρου Εμπορική μηχανή για τορτιλέτες Αυτοματοποιημένη βαθμίδα Αυτοματοποιημένη για την απρόσκοπτη παραγωγή τορτιλέτων
| Ειδικότητα: | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
|---|---|
| Διάμετρος: | 35 εκατ. |
| Δυναμικότητα: | 800 ΤΕΜ/ώρα |
Προσαρμοσμένο μέγεθος Ηλεκτρικός κατασκευαστής τορτιλέων BP-400 Τελική λύση για την παραγωγή τορτιλέων
| Ειδικότητα: | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
|---|---|
| Αυτοματοποιημένη βαθμίδα: | Αυτοματοποιημένο |
| Αριθμός γραμμών: | Μία σειρά |
Ηλεκτρική μηχανή για την παρασκευή τροτίλλας 800 τεμάχια την ώρα
| Ειδικότητα: | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
|---|---|
| Πλεονέκτημα: | Εύκολη λειτουργία |
| Αριθμός γραμμών: | Μία σειρά |
Προσαρμοσμένο αυτόματο συσκευαστή για συσκευασία προϊόντων 60-200g
| Βάρος του προϊόντος: | 60-200 g/τμήμα |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου: | ΑΣΤΑΛΟΣ 304 |
| Εργασιακή τάση: | 220V / 50Hz |
Ασημένιο Εμπορικό Μηχανικό Τόρτιλας Εύκολη λειτουργία Ασημένιο χρώμα
| Χρώμα μηχανής: | Ασημένιο |
|---|---|
| Μοντέλο μηχανής: | BP-650 OV-650 |
| Δυναμικότητα: | 800 ΤΕΜ/ώρα |
Ασημένια Επαγγελματική Μηχανή Τορτίγιας Αυτόματη Βαθμός Αυτόματος Μονής Σειράς
| Αριθμός γραμμών: | Μία σειρά |
|---|---|
| Ειδικότητα: | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Δυναμικότητα: | 200 τεμάχια/ώρα |
40 cm Διαμέτρου Εμπορική Μηχανή Τόρτιλας για προσαρμοσμένο μέγεθος και παρασκευή Τόρτιλας
| Αυτοματοποιημένη βαθμίδα: | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Μοντέλο μηχανής: | BP-450 |
| Βασικά συστατικά: | Μηχανή |

