Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ high efficiency pita bread production line ] αγώνας 92 προϊόντα.
10 - Tortilla 45cm καλυμμένος χρώμιο κατασκευαστής ψωμιού Pita γραμμών παραγωγής
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Tortilla γραμμή παραγωγής |
| Υλικό κυλίνδρων: | Χάλυβας κραμάτων |
220V / 380V PLC Σύνθετο Χάλυβα Τόρτιλα Παραγωγική Γραμμή με 0-300C έλεγχο θερμοκρασίας
| Σύστημα ελέγχου: | PLC |
|---|---|
| Ταχύτητα κυλίνδρου: | 3-20m/min |
| Διάμετρος κυλίνδρων: | 850cm |
700 - Tortilla ανοξείδωτου 3000 Pieces/h γραμμή παραγωγής 8 - 50cm
| Ικανότητα παραγωγής: | 700-3000 Pieces/h |
|---|---|
| Διάμετρος κυλίνδρων: | 850cm |
| Επεξεργασία επιφάνειας κυλίνδρων: | Επιχρωμίωση |
220V / 380V γραμμή παραγωγής τορτιλίων με πλάτος κυλίνδρου 8 - 50mm διάμετρο κυλίνδρου 8 - 50cm
| Επεξεργασία επιφάνειας κυλίνδρων: | Επιχρωμίωση |
|---|---|
| Σειρά ελέγχου θερμοκρασίας: | 0-300℃ |
| Σύστημα ελέγχου: | PLC |
220V / 380V Σύστημα ελέγχου PLC της γραμμής παραγωγής Pita από κράμα χάλυβα
| Ονομασία του προϊόντος: | Γραμμή παραγωγής Pita/TORTILLA |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | ΠΛΚ |
| Διάμετρος κυλίνδρου: | 8 έως 50 εκατοστά |
Αποτελεσματική γραμμή παραγωγής τορτιλέας με τρολ με χρωματοποίηση 8 - 50cm και χειριστήρια PLC
| Ταχύτητα κυλίνδρου: | 3-20m/min |
|---|---|
| Κατανάλωση: | 100-3000 Pieces/h |
| Υλικό κυλίνδρων: | Σιδηρούχιο |
8-50 mm πλάτος κυλίνδρων Pita γραμμή παραγωγής παραγωγική ικανότητα 1000-7000 κομμάτια/ώρα
| Κατανάλωση: | 1000-7000 τεμάχια/ώρα |
|---|---|
| Ταχύτητα κυλίνδρου: | 3-20m/min |
| Πλάτος κυλίνδρων: | 850mm |
100kg/h Tortilla απόδειξης 1300pcs/h σκόνης εξοπλισμός κατασκευής
| Συσκευασία:: | Ξύλινη περίπτωση |
|---|---|
| COem ή ODM:: | Ναι |
| Πηγή θέρμανσης:: | Σωλήνας θέρμανσης ανοξείδωτου |
Γραμμή παραγωγής τορτιλίων ποιότητας με ρυθμιζόμενη ταχύτητα και κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα
| Περιοχή ελέγχου θερμοκρασίας: | 0-300°C |
|---|---|
| Ταχύτητα κυλίνδρου: | 3-20m/min |
| Διάμετρος κυλίνδρου: | 8 έως 50 εκατοστά |
Επαγγελματική Ηλεκτρική Μηχανή Παρασκευής Τορτίγιας Μονής Σειράς
| Πλεονέκτημα: | Εύκολη λειτουργία |
|---|---|
| Μοντέλο μηχανήματος: | BP-300, 350, 400 OV-400 |
| Χαρακτηριστικό: | Προσαρμοσμένο Μέγεθος |

