Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ high efficiency pita bread production line ] αγώνας 92 προϊόντα.
Προσαρμόσιμο στρογγυλοποιητή ζύμης για την γραμμή παραγωγής τορτιλίων με βάρος ζύμης 28-130 γραμμάρια από ανοξείδωτο χάλυβα
| Dough Weight: | 28-130 Gram |
|---|---|
| Dough accuracy: | ±2 Gram |
| Σύστημα ελέγχου: | ΠΛΚ |
Ινδική μηχανή 15cm 20cm 25cm 30cm κατασκευαστών Tandoori Roti Flatbread αυτόματα
| Βασικά σημεία πώλησης: | Ανταγωνιστική τιμή |
|---|---|
| Πλεονέκτημα: | Εύκολη υψηλή αποδοτικότητα λειτουργίας |
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 |
Tortilla κυλίνδρων χάλυβα κραμάτων που κάνει τη υψηλή ταχύτητα 3 μηχανών - 20m/Min
| Τάση: | 220V/380V |
|---|---|
| Διάμετρος κυλίνδρων: | 1045cm |
| Υλικό κυλίνδρων: | Χάλυβας κραμάτων |
Αυτόματο εμπορικό μικρό προϊόν σιταριού Totilla μεγέθους που κατασκευάζει τη μηχανή 800 PC
| Χρώμα: | Ασήμι |
|---|---|
| ικανότητα: | 600-800 PCS/HR |
| Δύναμη: | 21 KW |
Αυτόματη Tortilla υψηλής ικανότητας γραμμή παραγωγής με το σύστημα ελέγχου PLC
| Ταχύτητα κυλίνδρου: | 3-20m/min |
|---|---|
| Διάσταση: | 3000*1000*1800mm |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
220V / 380V Tortilla κατασκευαστής με τη διάμετρο κυλίνδρων 8 - 50cm για τους αρτοποιούς
| Σύστημα ελέγχου: | PLC |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Pita/TORTILLA γραμμή παραγωγής |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
Μηχανή κατασκευής τροτίλλας πλάτους κυλίνδρων 8 - 50 mm για μεγάλης κλίμακας παραγωγή
| Πλάτος κυλίνδρων: | 850mm |
|---|---|
| Τετάρτη: | 220V/380V |
| Σύστημα ελέγχου: | ΠΛΚ |
Προσαρμοσμένο μέγεθος Ηλεκτρικός κατασκευαστής τορτιλέτας μονής σειράς για γρήγορη και συνεπή παραγωγή
| Ειδικότητα: | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
|---|---|
| Αυτοματοποιημένη βαθμίδα: | Αυτοματοποιημένο |
| Βασικά συστατικά: | Μηχανή |
1000 - 7000 τεμάχια/ώρα Αυτοματοποιητής Τόρτιλα 0-300C Περιοχή ελέγχου θερμοκρασίας
| Ταχύτητα κυλίνδρου: | 3-20m/min |
|---|---|
| Διάμετρος κυλίνδρου: | 8 έως 50 εκατοστά |
| Κατανάλωση: | 1000-7000 τεμάχια/ώρα |
1500pcs/Hour Tortilla ηλεκτρικής δύναμης μηχανή 8mm 45mm κατασκευαστών χωρίς σκόνη
| Όνομα: | 1500pcs/hour υψηλός - ποιοτικό ηλεκτρική tortilla γραμμή παραγωγής 845mm μηχανών |
|---|---|
| Materia: | Ανοξείδωτο |
| Δύναμη: | 21kW |

