Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ high efficiency pita bread production line ] αγώνας 92 προϊόντα.
Ηλεκτρική μηχανή τορτίγιας εύκολης λειτουργίας 800 τεμάχια / ώρα Υψηλής απόδοσης
| Πλεονέκτημα: | Εύκολη λειτουργία |
|---|---|
| Μοντέλο μηχανήματος: | BP-550 |
| Αυτόματη βαθμολογία: | Αυτοματοποιημένο |
2KW Tortilla δύναμης θέρμανσης γραμμή παραγωγής με την ικανότητα 800 - 3000 Pieces/H
| Σειρά ελέγχου θερμοκρασίας: | 0-300℃ |
|---|---|
| Δύναμη θέρμανσης: | 2KW |
| Όνομα προϊόντων: | Tortilla γραμμή παραγωγής |
Καλυμμένη χρώμιο ελεγχόμενη θερμοκρασία Tortilla Tortilla PLC γραμμών παραγωγής μηχανή κυλίνδρων
| Ταχύτητα κυλίνδρου: | 3-20m/min |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | PLC |
| Ικανότητα παραγωγής: | 700-3000 Pieces/h |
Ασημένιο Ηλεκτρικό Τόρτιλα Κατασκευαστής για Πιτά Πάρτο Μηχανή Επαγγελματική Τάξη
| Διάμετρος: | 40-50 mm |
|---|---|
| Ειδικότητα: | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Μοντέλο μηχανής: | BP-450, 500, 550 |
Tortilla 2KW 400mm γραμμή παραγωγής για το επαγγελματικό Tortilla αρτοποιών ψωμί
| Δύναμη: | 2.2KW |
|---|---|
| Πλάτος κυλίνδρων: | 400mm |
| Ικανότητα παραγωγής: | 1000-2000 Pieces/h |
Εύκολη λειτουργία Εμπορική Μηχανή Τόρτιλα Προσαρμοσμένο μέγεθος για το Pita ψωμί εξοπλισμός παρασκευής
| Διάμετρος: | 30 εκατ. |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις: | Μηχανή Τόρτιλα; Μηχανή Ψωμιού Πίτα |
| Χρώμα μηχανής: | Ασημένιο |
Tortilla χάλυβα κραμάτων ελέγχου PLC γραμμή παραγωγής 220V/380V 8 - 50mm
| Ταχύτητα κυλίνδρου: | 3-20m/min |
|---|---|
| Τάση: | 220V/380V |
| Επεξεργασία επιφάνειας κυλίνδρων: | Επιχρωμίωση |
220V / 380V Tortilla Tortilla ανοξείδωτου γραμμών παραγωγής που κατασκευάζει τη μηχανή
| Τάση: | 220V/380V |
|---|---|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
| Ικανότητα παραγωγής: | Υψηλός |
Νέα αυτόματη μηχανή παρασκευής ψωμιού Roti Corn Tortilla Pita
| Πρωτότυπη ύλη: | Νερό, σιτάρι, καλαμπόκι, αλεύρι κλπ. |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τροφική βιομηχανία, εμπορική εστίαση, αρτοποιία |
| Διάμετρος Τόρτιλας: | 10 -12 ίντσες |
Βιομηχανική Tortilla υψηλής ταχύτητας γραμμή παραγωγής 3 - κύλινδρος Pita χάλυβα κραμάτων 20m/Min 8 - 50mm
| Επεξεργασία επιφάνειας κυλίνδρων: | Επιχρωμίωση |
|---|---|
| Ταχύτητα κυλίνδρου: | 3-20m/min |
| Όνομα προϊόντων: | Tortilla γραμμή παραγωγής |

