Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ high efficiency pita bread production line ] αγώνας 92 προϊόντα.
Επίπεδη αραβική γραμμή παραγωγής εμπορικά 800 Roti ψωμιού Pita--8200pcs/H
| Όρος: | Νέος |
|---|---|
| Λειτουργία: | κατασκευή Chapati/Roti/Tortilla |
| δύναμη: | 21kw |
250kg/h αραβική γραμμή παραγωγής ψωμιού, γραμμή ψωμιού 23kw Pita
| Όρος:: | Νέος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση:: | 1year |
| Τάση:: | 380v |
800pcs/h μικρή παραγωγή 30cm αραβική γραμμή παραγωγής ψωμιού
| χρώμα: | ασήμι |
|---|---|
| Πάχος: | 100300mm |
| Ικανότητα: | 600-1000 PCS/HR |
Σύνθετο χάλυβα κυλίνδρος Pita / Tortilla Production Line 220V / 380V τάση
| Σύστημα ελέγχου: | PLC |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
| Ονομασία προϊόντος: | Pita/TORTILLA γραμμή παραγωγής |
Αυτόματο Pita που κατασκευάζει τη μηχανή τη διευθετήσιμη ταχύτητα
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 |
|---|---|
| Πλεονέκτημα: | Εύκολη υψηλή αποδοτικότητα λειτουργίας |
| Δύναμη: | 2.2kw |
Σύστημα ελέγχου PLC της γραμμής παραγωγής Pita / Tortilla από ανοξείδωτο χάλυβα
| Πλάτος κυλίνδρων: | 850mm |
|---|---|
| Ταχύτητα κυλίνδρου: | 3-20m/min |
| Κατανάλωση: | 100-3000 Pieces/h |
250kg/h υψηλή παραγωγή 40cm ψωμί Pita που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όρος:: | Νέος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση:: | 1year |
| Τάση:: | 380v |
400 Fuction Pita Bread Line και εύκολη λειτουργία για το ψωμί Pita, Paratha Production Line
| Βασικά συστατικά: | Κινητήρας, PLC |
|---|---|
| Κατανάλωση: | 3600-16000 τεμάχια/ώρα |
| Διάμετρος Τόρτιλας: | 25-35 εκατοστά |
αυτόματο Pita ψωμί 4.5kw 380v που κατασκευάζει τη μηχανή 2000pcs/Hour
| Ικανότητα: | 2000pcs/hour |
|---|---|
| Δύναμη: | 4.5kw |
| Τάση: | 380v |

