Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ high efficiency pita bread production line ] αγώνας 92 προϊόντα.
10 - Tortilla χάλυβα κραμάτων 50mm σύστημα ελέγχου 800 PLC γραμμών παραγωγής - 3000pcs/Hour
| Ικανότητα παραγωγής: | 800-3000 Pieces/h |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας κυλίνδρων: | Επιχρωμίωση |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
Tortilla 850cm Tortilla συστημάτων ελέγχου PLC γραμμών παραγωγής που κατασκευάζει τη μηχανή
| Ικανότητα παραγωγής: | 700-3000 Pieces/h |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Tortilla γραμμή παραγωγής |
| Επεξεργασία επιφάνειας κυλίνδρων: | Επιχρωμίωση |
Δροσίζοντας ψωμί Pita που διαμορφώνει τη μηχανή
| Ικανότητα παραγωγής: | 500-1500pcs/h |
|---|---|
| Δύναμη: | 21kw |
| Βάρος: | 500kg |
Μηχανή κατασκευαστών Taco βιομηχανίας τροφίμων, εξοπλισμός ψωμιού 14000pcs/h Pita
| χρώμα: | ασήμι |
|---|---|
| Ικανότητα: | 7000-14000 PCS/HR |
| Δύναμη: | 16KW |
Tortilla ανοξείδωτου ελέγχου PLC επεξεργασία επιφάνειας κυλίνδρων επιχρωμίωσης γραμμών παραγωγής
| Διάμετρος κυλίνδρων: | 200mm |
|---|---|
| Ταχύτητα κυλίνδρου: | 3-20m/min |
| Δύναμη: | 2.2KW |
Πλήρως αυτόματη εύκολη λειτουργία Γραμμή παραγωγής τορτιλέτας / ζύμη με 10 ίντσες διάμετρος εξόδου
| Κατανάλωση: | 3000-4000 τεμάχια/ώρα |
|---|---|
| Διάμετρος Τόρτιλας: | 10 ίντσες |
| Χώρες εξαγωγής: | Παγκόσμια |
Αυτοματοποιημένη Tortilla ανοξείδωτου γραμμή παραγωγής κύλινδρος Pita 10 - 45cm
| Υλικό κυλίνδρων: | ΧΑΛΥΒΑΣ ΚΡΑΜΑΤΩΝ |
|---|---|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
| Σειρά ελέγχου θερμοκρασίας: | 0-300℃ |
Tortilla 20cm εξοπλισμός κυρίων, διευθετήσιμη Tortilla γραμμή παραγωγής
| Ταχύτητα παραγωγής: | 100~250 kg/h |
|---|---|
| tortilla διάμετρος: | 20cm--40cm |
| Απαίτηση συμπιεσμένου αέρα: | 0.6-0.8MPa |
Dia 18Cm ψωμί Pita λειτουργίας PLC που κατασκευάζει τη μηχανή 304 το υλικό χάλυβα
| Τάση: | 380v |
|---|---|
| αυτόματος βαθμός: | Αυτόματος |
| Όρος: | Νέος |
800 - Tortilla ανοξείδωτου 3000 Pieces/H γραμμή παραγωγής με τον κύλινδρο χάλυβα κραμάτων
| Υλικό κυλίνδρων: | Χάλυβας κραμάτων |
|---|---|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
| Σύστημα ελέγχου: | PLC |

