Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ high efficiency pita bread production line ] αγώνας 92 προϊόντα.
Υψηλής αποδοτικότητας πλήρως αυτόματη αραβική γραμμή παραγωγής ψωμιού / ψωμιού πίτας
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γυμνή συσκευασία ή συσκευασία σε ξύλινη θήκη για ναυτιλία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 25-50days |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100 σετ ανά μήνα |
Ανοξείδωτο γραμμών παραγωγής ψωμιού Max350mm 2000pcs/H Pita αυτόματο
| Χρήση: | Κατασκευή ψωμιού Pita |
|---|---|
| Δύναμη: | 43 KW |
| Διάσταση: | 26000x2030x1915mm |
Αυτόματη Pita γραμμή παραγωγής ψωμιού SS304 1500pcs/h
| χρώμα: | ασήμι |
|---|---|
| Πάχος: | 100300mm |
| Ικανότητα: | 600-1500 PCS/HR |
Αραβική γραμμή παραγωγής 3000pcs ψωμιού ψωμιού Pita ψωμιού τσεπών ανά ώρα
| όνομα στοιχείων: | αραβική γραμμή παραγωγής ψωμιού |
|---|---|
| ικανότητα: | 3000pcs ανά ώρα |
| τελικό προϊόν: | ψωμί τσεπών, ψωμί pita, αραβικό ψωμί |
Ψωμί Max350mm 2000pcs/H Pita που καθιστά το ανοξείδωτο μηχανών αυτόματο
| Χρήση: | Κατασκευή ψωμιού Pita |
|---|---|
| Δύναμη: | 43 KW |
| Διάσταση: | 26000x2030x1915mm |
SS304 αραβική γραμμή παραγωγής 3000pcs ψωμιού ψωμιού Pita πλαισίων ανά ώρα
| Στοιχείο: | 3000pcs ανά αραβική γραμμή παραγωγής ψωμιού ψωμιού pita ώρας |
|---|---|
| Υλικό: | ανοξείδωτο για το πλαίσιο |
| Συστατικό: | συμπίεση, διαμόρφωση, ψήσιμο, ψύξη |
Αλυσίδα παραγωγής ψωμιού πίτας για 40-50 εκατοστά διάμετρος ψωμιού πίτας και παράτας
| Βασικά συστατικά: | Κινητήρας, PLC |
|---|---|
| Διάμετρος Τόρτιλας: | 40-50 εκατοστά |
| Δραστηριότητα: | Η γραμμή του ψωμιού Pita |
Πλήρως αυτόματο ψωμί πίτα, γραμμή παραγωγής Paratha με γραμμή Paratha 55cm
| Υλικό: | ΑΣΤΑΛΟΣ 304 |
|---|---|
| Κατανάλωση: | 3600-16000 τεμάχια/ώρα |
| Χώρες εξαγωγής: | Παγκόσμια |
Ηλεκτρικός κατασκευαστής τορτιλιών διαμέτρου 40 cm για την παραγωγή μηχανής ψωμιού πίτας
| Αριθμός γραμμών: | Μία σειρά |
|---|---|
| Αυτοματοποιημένη βαθμίδα: | Αυτοματοποιημένο |
| Μοντέλο μηχανής: | BP-450 |
Η αυτόματη γραμμή παραγωγής ελληνικό Pitta ψωμιού τσεπών Pita σήκωσε το επίπεδο ψωμί
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 |
|---|---|
| Πλεονέκτημα: | Εύκολη υψηλή αποδοτικότητα λειτουργίας |
| Δύναμη: | 2.2kw |

